Categories: Paarden

by webmaster

Share

Categories: Paarden

Share

Oldeholtpade – De Fokvereniging Het Friese Paard Wolvega e.o. houdt op vrijdag en zaterdag de 67e Fokdag voor Friese paarden en veulens. De ruim 200 ‘zwarte parels’ worden beoordeeld door deskundige juryleden. Ook was er de PAVO-Fryso dressuur

‘De betrokkenheid en ambitie van onze leden om hun fokproducten te presenteren is groot. Daarmee stimuleren we elkaar om de fokkerij te verbeteren. Onze vereniging kent naast deze keuringen ook andere momenten, zoals de studieclubbijeenkomsten waar kennis gedeeld wordt over de fokkerij’ en we zijn verheugd, dat er weer meer deelnemers zijn dan vorig jaar, aldus voorzitter Marten Pelleboer.

De keuringen begonnen vrijdagmiddag op de weilanden van Maatman aan de Hoofdweg in Oldeholtpade. Vanwege de grote deelname wordt op zaterdagmorgen al om half acht begonnen met de keuringen. ’s Middags zijn de kampioenskeuringen.

(Foto: Lenus van der Broek)

Meer nieuws

  • Oldeholtpade/Wolvega – Een speciale editie van de paardenmarathon vond zondag plaats. Het is namelijk precies twintig jaar geleden dat de Menvereniging Oldeholtpade de eerste wedstrijd heeft georganiseerd.

  • As. zondag 7 oktober is een speciale editie van de paardenmarathon. Het is namelijk precies twintig jaar geleden dat de menvereniging de eerste wedstrijd heeft georganiseerd vertelt Eddy de Vries van paardencentrum de Heidehoogte, waar ook het zenuwcentrum deze dag is gezeteld.  Om het jubileum jaar te vieren heeft Fred Sterk zich ingezet om een […]

  • Oldeholtpade – Fokvereniging ‘Het Friese Paard’ Wolvega e.o. houdt vandaag – zondag 8 juli – een dressuur- en menwedstrijd voor Friese paarden, ook wel zwarte parels genoemd. De dressuurcompetitie is een initiatief van alle fokverenigingen van het KFPS. De wedstrijd telt mee voor het ALRAKO KFPS Kampioenschap dressuur, waarvan de finale op 23 september plaats vindt […]